Terminator: Kara Kader Son Fragman Yayınlandı

Sinema tarihinin efsane filmlerinden olan Terminatör, yeni bir üçleme ile tekrar beyazperdeyle buluşuyor. Terminatör serisinin devam edeceği bir süredir biliniyordu. Beklenen müjdeli haber Arnold Schwarzenegger’den geldi. Terminator: Dark Fate, başka bir değişle Terminator 6, Türkiye’de 1 Kasım 2019 vizyonda olacak.

Terminator: Kara Kader için son fragman yayınlandı

Terminator: Dark Fate için ilk fragman

Heyecan içinde beklenen Terminator: Dark Fate filmi için ilk fragman geldi. Bu film, Terminator 2: Judgement Day filminden hemen sonraki zaman diliminde geçecek. Ayrıca daha önceleri vizyona girmiş diğer Terminator filmlerinden bağımsız yeni bir başlangıç yapacak.

Tarihi bir fragman sizlerle. Aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Terminator: Dark Fate, Yeni Üçlemenin İlk Filmi

The Terminator ve Terminator 2: Judgment Day filmleriyle seriyi ayağa kaldıran James Cameron Terminatör 6 ile hikayeyi aslına uygun olarak çekmeye karar vermişti. Anlaşılıyor ki 2015 yılında vizyona giren Terminator Genisys ve ondan önce çekilmiş iki film de görmezden gelinerek yeni bir başlangıç yapılacak.

Çekilecek bu yeni seride Deadpool ile büyük beğeni alan Tim Miller yönetmen koltuğunda oturacak. Tüm bunlar büyük heyecan uyandırmışken Arnold Schwarzenegger ve Linda Hamilton gibi efsane oyuncular da yeni çekilecek filmde yer alacaklar.

Terminator: Genisys filminde CGI teknolojisi başarılı bir şekilde kullanılmıştı

Terminator 6

Sinema tarihinin efsane filmlerinden olan Terminatör, yeni bir üçleme ile tekrar beyazperdeyle buluşuyor.

Terminator Genisys (Terminatör 5) filminde CGI teknolojisi kullanılarak T-800’ün genç halini dublör Brett Azar canlandırmıştı. CGI teknolojisi ile Azar’ın vücudu ile T-800’ün suratı birleştirilmişti. Ortaya çıkan sonuç büyük bir beğeni toplamıştı. Son gelişmelere bakılırsa Terminatör: Dark Fate filminde Brett Azar tekrar karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Yeni serinin ilk filminin adı, Terminator: Kara Kader olarak belirlenmiş durumda.

Terminator: Dark Fate için vizyon tarihi 31 Ekim 2019

26 Temmuz 2019’da vizyonda olması beklenen film son yapılan açıklamayla 31 Ekim 2019 tarihinde seyirci karşısına çıkacağı duyuruldu.

Bu ertelemeye gerekçe olarak 70 yaşına giren Arnold Schwarzenegger’in Nisan 2018’de geçirmiş olduğu açık kalp ameliyatı gösterilse de, yapım şirketi Paramount erteleme kararının daha önceden alındığını açıkladı.

Yeni serinin başlangıç filmi olacak Terminator: Dark Fate’i büyük bir heyecanla bekliyoruz. Filmi vizyon tarihi yaklaştıkça heyecanımız daha da artıyor. Aşağıdaki ilk videoyu izlemeyi de ihmal etmeyin 🙂

Vizyon tarihi: 1 Kasım 2019
Yönetmen: Tim Miller
Oyuncular: Linda Hamilton, Arnold Schwarzenegger, Natalia Reyes, Gabriel Luna, Mackenzie Davis

Bir yorum yazSavaş Uyar

Umut bittiğinde yaşam da bitmiş demektir. Umudunuz hiç bitmesin..

1 Cevap

  1. Vitamedya dedi ki:

    Merakla bekliyoruz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir