Ruh ikizi: Koşulsuz Birbirini Sevenler

Dünyaya gözlerini açan ruh ikizleri, nasıl olduysa bilinmez doğumda yolları ayrılmış ve kavuşacakları güne kadar arayış içinde bir ömür geçirmişlerdir.

İnsanlardan yalnızca bazıları kavuşabilmiş ruh ikizine, sevdiğine. Pek çok kişi de bulduğunu sandığı şeyin aslında eş ruhu olduğunu ve eş ruh ile ruh ikizi arasında çok büyük fark olduğunu bilemeden geçirmiş ömrünü.

Ruh ikizi nedir?

Ruh ikizleri ya da diğer değişle ikiz ruhlar, iki ayrı enerjiye bölünerek fiziksel bedenlerine kavuşmuş olan ruhlardır. Ruh ikiniz olan sevdiğinizin insan olarak aynaya dönüşmesi yani tek yansıttığının siz oluşudur.

Zıt kutuplar birbirini çeker fikrinin aksine aynı özün parçası olan bu iki ruh arasında o kadar kuvvetli bir çekim vardır ve ne olursa olsun bir gün mutlaka karşılaşırlar. Eğer bu karşılaşma ikiz ruhlardan birinin ya da ikisinin henüz hazır olmadıkları bir zaman diliminde meydana gelirse; karşılaşma her iki taraf için de oldukça acı verici deneyimlere neden olur.

Ruh ikizleri birbirlerinde kendilerini bulmuşlardır

Ruh ikizleri kendilerini karşısındakinde bulurlar, birbirlerine ait olurlar ve ben kavramlarını tamamen yok ederler. İkiz ruhlar çaresizliği, sabrı ve koşulsuz sevmeyi birbirlerinden öğrenirler.

Eş ruhlar birbirlerini şartlı severler. Koşulsuz olarak sevgiyi yaşayabilenler sadece ruh ikizleridir.

Ruh ikinizi bulmanız ümidiyle…

Şarkı söylemek istersen yüksek sesle şarkını söyle. Elbet dünyanın bir yerinde sana eşlik eden biri olur.

Bir yorum yazSavaş Uyar

Umut bittiğinde yaşam da bitmiş demektir. Umudunuz hiç bitmesin..

İlginizi çekebilecek konular...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir