Kısaca: Abraham Twerski Kimdir?

Abraham J. Twerski diğer doktorlardan şu özellik ile ayrılmaktadır: Kendisi aynı zamanda Hasidik bir haham yani yahudi bir din adamıdır.

Abraham J. Twerski Kimdir?

Abraham Twerski; stres, madde bağımlılığı, özgüven gibi farklı konularda 60’ın üstünde kitap yazmış ABD’li Psikiyatrist doktordur.

Twerski; insanlığın çaresizlik karşısında, en karmaşık, en içinden çıkılmaz gelebilecek sorunları – aşk, sevgi, tanrının varlığı vb. konuları- çok sade bir şekilde herkesin anlayacağı örnekler vererek anlatması ile ün yapmıştır.

Abraham J. Twerski ve Kitapları

Başkalarına sana davranmalarını istediğin gibi davran” isimli kitabında Abraham Twerski; anlamı derin, hasta ziyaretleri hikayesi anlatır.

Twerski anlattığı bu hikayede, hastaları ziyaret etme olayının hasta ve onu ziyaret edenin hayatını nasıl dönüştürebileceğini ve yüceltebileceğini anlatmaktadır.

0

Istakoz Stres ile Nasıl Mücadele Eder?


Notice: class-oembed.php 5.3.0 sürümünden berikullanılmayacak! Yerine wp-includes/class-wp-oembed.php kullanın. in /home/u7132042/savasuyar.com/wp-includes/functions.php on line 4719

Abraham J. Twerski’nin stres ve ıstakoz hikayesinden yola çıkarak ıstakozlar ile insan davranışları arasındaki farklılıklara değineceğiz. Ve insanoğlunun stres altında ne yaptığından bahsedeceğiz. Abraham J. Twerski stres, madde bağımlılığı, özgüven gibi çeşitli konularda altmışın...